Допълнителни споразумения

29.12.2014, 11:23 3882 4
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

29.12.2014, 11:23
Публикации: 27 / 0
Здравейте,

Някой може ли да ми каже, при промяна на името на фирмата ,без да се сменят ЕИК,адреса и МОЛ , дали трябва да пускам допълнителни споразумения на служителите с новото име на фирмата?
#1 | 29.12.2014, 13:17
Публикации: 7112 / 1056
Аз не бих правила ДС.
#2 | 05.03.2015, 16:38
Публикации: 496 / 8
моля за съвет;строителна фирма сме.сключвам срочен трудов договор по чл.68.ал.1т.1 на 19,12,2014г. срок до 31,01,2015,Сключвам  ДС за срока до 28,02,2015.
Сега шефа иска да го удължим още -до 01,04,2015.
Редно ли е да сключа ново(второ) ДС?
#3 | 05.03.2015, 18:52
Публикации: 7112 / 1056
Второ удължаване на срока ми се струва нередно. То и за първото не съм сигурна, че е правилно... Обърнете внимание на чл. 68, ал.4 и ал. 5, както и чл. 69, ал.1

Вижте и коментарите в тази тема:
http://www.kik-info.com/forum/index.php/topic,13927.msg82928.html#msg82928
#4 | 06.03.2015, 14:03
Публикации: 5550 / 369
Защо по т.1 сте ги назначили? Според мен нямате основание за ДС

Скрит текст :

Скрит текст :


В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове