Въвеждане на бонусна схема

23.01.2015, 11:33 3091 2

23.01.2015, 11:33
Публикации: 9 / 0
Здравейте,

Извинявам се ако се повтарям с друга тема.

По режение на мениджърите в предприятието въвеждаме бонусна схема, според която месечното възнаграждение на всеки служител ще се формира освен от работната заплата по трудовият договор и от допълнително възнаграждение обвързано с постигнатите резултати и свършената работа от служителя за месеца по предварително определени критерии.

Въпросите ми са свързани с това как се документират тези допълнителни възнаграждения.

Мисля, че трябва да се направят корекции в правилата за работна заплата и да се приложат към тях критериите за допълнително възнаграждение за отделните длъжности. Освен това може във фиша за работна заплата да добавя ред "допълнително възнаграждение за месеца" и към фиша да прилагам справка за постигнатите резултати от служителя за съответният месец.

Моля колегите, които имат практика по случая да я споделят. Благодаря предварително на всички включили се!
#1 | 23.01.2015, 11:36
Публикации: 5497 / 371
Мисля, че трябва да се направят корекции в правилата за работна заплата и да се приложат към тях критериите за допълнително възнаграждение за отделните длъжности. Да

Освен това може във фиша за работна заплата да добавя ред "допълнително възнаграждение за месеца" Задължително

и към фиша да прилагам справка за постигнатите резултати от служителя за съответният месец. Не е задължително. Това е по-скоро за ваше сведение.

Ежемесечно се пуска заповед на кой колко е бонуса. ТРЗ на основане заповедта, прави начислението



р.р. дори редакция на копи/пейста не сте си направили :( режение
#2 | 23.01.2015, 14:03
Публикации: 9 / 0
Благодаря ви много!

Съжалявам, ако ви е подразнило, че пуснах темата на друго място преди да я пусна тук.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група