Нова версия на сайта КиК Инфо и платен абонамент

15.04.2015, 11:05 52723 76

#20 | 15.04.2015, 11:05
Публикации: 118 / 2
До Katya - Моля за извинение, че не съм видяла темата и зададох въпроса си /за платените услуги/ в друга тема, но много трудно се ориентирам в новия облик на сайта и малко грубо ме отхвърлихте. Нямам против сайта да е платен, но малко ме разочарова това все пак. Всеки сам избира дали да го ползва или не. Дано този път да съм улучила темата.
#21 | 15.04.2015, 11:15
Публикации: 629 / 129
.....но много трудно се ориентирам в новия облик на сайта

Промяната се налага, поради увеличения трафик и необходимостта от повече ресурси за поддръжката, развитието и актуализацията на сайта.

desita,

След като все пак намерихте темата, в която се пише за нововъведенията в сайта, направихте ли си изобщо труда да прочетете поне първия коментар? Не стана ли ясно кое налага платения абонамент на част от калкулаторите, та се налага специално индивидуално разяснение?

Темата, която бяхте създала в секция ТРЗ във връзка с въпрос по абонамент в сайта смятам сте наясно, че е неадекватно ситуирана.

Поздрави.
#22 | 15.04.2015, 11:18
Публикации: 186 / 19
Новата визия на сайта е OK за мен, цветовете не дразнят очите и лесно се ориентирам :)
Относно платените услуги - разбирам, че сте вложили доста усиля, средства, нерви и пари да създадете нещо удобно за всички потребители, но лично аз съм ги ползвала като проверка на това, което съм направила аз и/или софтуерът ми, т.е. не бих заплатила за тези услуги независимо, че цените не са високи.
Според мен, повечето потребители на тези услуги им е било просто по-лесно и бързо да изготвят документите/проверките чрез Вашия сайт, но със сигурност повечето могат да се справят и сами или чрез запитване в тема  :smile1:
#23 | 15.04.2015, 11:18
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Благодаря за мнението, desita. Ще го имаме предвид.

Държим форумът да е подреден, за да е полезен и приятен за ползване. И ако се налага ще правя забележки за това, няма как. Както Ви написах и в другата тема - нямаме интерес от разводнен и разхвърлян форум.
#24 | 15.04.2015, 11:26
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Новата визия на сайта е OK за мен, цветовете не дразнят очите и лесно се ориентирам :)
Относно платените услуги - разбирам, че сте вложили доста усиля, средства, нерви и пари да създадете нещо удобно за всички потребители, но лично аз съм ги ползвала като проверка на това, което съм направила аз и/или софтуерът ми, т.е. не бих заплатила за тези услуги независимо, че цените не са високи.
Според мен, повечето потребители на тези услуги им е било просто по-лесно и бързо да изготвят документите/проверките чрез Вашия сайт, но със сигурност повечето могат да се справят и сами или чрез запитване в тема  :smile1:

Радвам се, че Ви харесва новата визия. Не е задължително да се включите с платен абонамент, разбира се, всеки си преценява.
#25 | 15.04.2015, 11:34
Публикации: 118 / 2
Промяната се налага, поради увеличения трафик и необходимостта от повече ресурси за поддръжката, развитието и актуализацията на сайта.

desita,

След като все пак намерихте темата, в която се пише за нововъведенията в сайта, направихте ли си изобщо труда да прочетете поне първия коментар? Не стана ли ясно кое налага платения абонамент на част от калкулаторите, та се налага специално индивидуално разяснение?

Темата, която бяхте създала в секция ТРЗ във връзка с въпрос по абонамент в сайта смятам сте наясно, че е неадекватно ситуирана.

Поздрави.


Вече се извиних! :good:
#26 | 15.04.2015, 11:36
Публикации: 2966 / 392
Тъкмо щях да измрънкам за лентата в дясно, но добре че чета, че щях да стана за резил :)))
#27 | 15.04.2015, 11:49
Публикации: 60 / 2
МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА, ЧЕ МНОГО ОТ НЕЩАТА СА С ПЛАТЕН АБОНАМЕНТ , А ТЕ БЯХА МНОГО ПОЛЕЗНИ ЗА ВСИЧКИТЕ ВИ ПОТРЕБИТЕЛИ.
Аз също съм доста разочарована,но затова пък намерих други калкулатори напълно безплатно и от тук нататък ще ползвам тях.
#28 | 15.04.2015, 11:52
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
За да се появи лента в дясно - няколко пъти F5.
Пишете, ако не виждате изгледа, като на картинката.
#29 | 15.04.2015, 12:24
niniv
Тука се спряга някаква цена от 7 лв на месец,но не видях опция да се плаща помесечно.
Цената е за минимум тримесечен абонамент и никак не ми се струва ниска
#30 | 15.04.2015, 13:01
Публикации: 25 / 3
Цените са си доста високи за издаване на едно, най много до две УП3 на месец. Пък и повечето от нас са ползвали модулите не защото не могат да смятат, но едва ли ще платят този годишен абонамент заради лъскавата форма на документа. И няма смисъл от заплахи за ограничение, наистина има доста безплатни документи из нета, а от друга страна всеки би трябвало да може да си каже мнението свободно. Та това е от мен.
#31 | 15.04.2015, 13:20
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Очевидно не сте права, предвид многото заявки за абонамент, които получихме до момента. Благодаря Ви за мнението, но мисля да се концентрирам върху мнения, които са конструктивни и полезни за сайта. Напълно разбирам, че ще има недоволни от това, че част от ресурсите са с абонамент.
#32 | 15.04.2015, 13:34
Публикации: 2966 / 392
Цената на годишния абонамент, разделена на 12, без ДДС.
Спрягам го, защото е така.
Не коментирам дали е добра или лоша идеята на създателите за платен абонамент - сайтът е техен и е тяхно право да решат какво да правят с него.
И макар да се опитвам да уважавам правото на мнение на всеки, тези които се дразнят и недоволстват, могат да се пробват да създадат и поддържат нещо подобно (за което не са длъжни) , да отделят ресурси за администриране, обновяване и поддръжка, и след това да коментират определени неща.
Всеки си преценя сам какво и как да прави с парите си - както КиК, така и потребителите им.
От друга страна, както обича да ми цитира един приятел: няма такова нещо като безплатен обяд :)

Тука се спряга някаква цена от 7 лв на месец,но не видях опция да се плаща помесечно.
Цената е за минимум тримесечен абонамент и никак не ми се струва ниска
#33 | 15.04.2015, 13:54
Публикации: 162 / 6
Здравейте, чудесна е визията на сайта, не съм разгледала всичко но си мисля че лесно ще се работи.

По-горе беше споменато за плащане с SMS и помесечна такса, аз съм също за това предложение, защото така ще ми е по-лесно плащането отколкото с банков превод. Като физическо лице не се нуждая от фактура и таксата за тримесечие или за година ми идва доста. Дано намерите решение и за такива като мен.    :good:
#34 | 15.04.2015, 14:46
niniv
Цената на годишния абонамент, разделена на 12, без ДДС.
Спрягам го, защото е така.
Не коментирам дали е добра или лоша идеята на създателите за платен абонамент - сайтът е техен и е тяхно право да решат какво да правят с него.
И макар да се опитвам да уважавам правото на мнение на всеки, тези които се дразнят и недоволстват, могат да се пробват да създадат и поддържат нещо подобно (за което не са длъжни) , да отделят ресурси за администриране, обновяване и поддръжка, и след това да коментират определени неща.
Всеки си преценя сам какво и как да прави с парите си - както КиК, така и потребителите им.
От друга страна, както обича да ми цитира един приятел: няма такова нещо като безплатен обяд :)

Щеше да е така ако можех да платя за месец а не да ми се иска тримесечен,шестмесечен и т.н абонамент
А това с ДДСто също няма защо да го спрягате защото аз така или иначе ако си платя абонамент трябва да платя и ДДСто
#35 | 15.04.2015, 15:01
Публикации: 2966 / 392
Щеше да е така ако можех да платя за месец а не да ми се иска тримесечен,шестмесечен и т.н абонамент
А това с ДДСто също няма защо да го спрягате защото аз така или иначе ако си платя абонамент трябва да платя и ДДСто
Спрягам го, какво да се прави :) Но сте права, ако не сте регистрирани, става по 8 лв. на месец при годишен абонамент.
Не знам как да подчертая по-успешно личното ми мнение: няма безплатен обяд и никой не е длъжен на никой - нито КиК на вас (за всичко което съм написала по-горе), нито Вие на КиК (да купувате, ползвате и/или одобрявате)
#36 | 15.04.2015, 15:10
Публикации: 1703 / 207
Pupeshche, благодаря за сравнението с трите кафета.
Ако ми позволите ще споделя нещо за себе си. Преди години се абонирах за ДВ, защото работата ми изискваше да съм в час с промените, публикувани там.
За справка:
http://dv.parliament.bg/DVWeb/index.faces
Сега изискванията към мен са такива, че с удоволствие ще отделя средства, които да гарантират вярното и бързо представяне на документите, които трябва да изготвя.
Хубав ден и слънчево настроение на всички! 
#37 | 15.04.2015, 15:13
Публикации: 101 / 5
Спрягам го, какво да се прави :) Но сте права, ако не сте регистрирани, става по 8 лв. на месец при годишен абонамент.
Не знам как да подчертая по-успешно личното ми мнение: няма безплатен обяд и никой не е длъжен на никой - нито КиК на вас (за всичко което съм написала по-горе), нито Вие на КиК (да купувате, ползвате и/или одобрявате)

Какво ще рече ако "не сте регистрирани цената е 8 лв"????
За регистрация в сайта ли говорите? Мисля, че всеки може да си сподели мнението относно цените на абонаментите. Точно Вие убеждавате и натяквате мнението си как "няма безплатен обяд", след като на вас въпросния абонамент Ви е подарък!!!
#38 | 15.04.2015, 15:20
Публикации: 101 / 5
Съгласна съм с мненията по-горе. Ако може да се плаща със СМС-и. Но това, разбира се, ще го помислят администраторите. Не всички имаме възможност да отделим 96 лв. от бюджетите си, още повече тези от нас, които живеем в т.нар. "провинция" и работим на заплата. А надали някой шеф ще ни подпомогне финансово с подобен абонамент. Иначе КИК е любимият ми сайт. Благодаря за вниманието!
#39 | 15.04.2015, 15:21
Публикации: 2966 / 392
Какво ще рече ако "не сте регистрирани цената е 8 лв"????
За регистрация в сайта ли говорите? Мисля, че всеки може да си сподели мнението относно цените на абонаментите. Точно Вие убеждавате и натяквате мнението си как "няма безплатен обяд", след като на вас въпросния абонамент Ви е подарък!!!
Хех, честно казано тази тема я видях днес, докато щраках по проклетия пин, надявайте се да мога да го преместя в дясно (интерактивен ми е мозъка, какво да се прави)
Стана ми приятно и ми беше напълно неочаквано.
Признавам, че първоначалната ми реакция от промяната беше яд. После сметнах колко излиза на месец, сметнах колко време ми пести и как е по-важно за мен да проверявам сметките си, отколкото тези сто лева за годишен абонамент. Та, тези дни мислех да го направя (пусто ДДС, няма време за нищо)
Та, ако желаете, мога да Ви отстъпя абонамента си - така или иначе съм ги заделила тези средства за него, а пък е чудесно да зарадваш някой непознат :).
Съжалявам, ако изглежда че натрапвам мнението си, идеята ми беше да го подчертая, че често не ме разбират :)
Усмихнат и слънчев ден от мен :)
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група