Невалиден ПИК

17.03.2016, 09:49 5583 2

17.03.2016, 09:49
Публикации: 1223 / 70
Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?Подадох с ПИК,ГДД на едно ФЛ без никакви проблеми.Получих на е-мейла писмо с вх.номер.Реших пак да вляза и да видя резултата,но вече не ме пуска-изписва ,че ПИК-а е невалиден.Пробвах няколко пъти и от различни компютри,но навсякъде е така.
Много интересно,че като пробвам да вляза с друг ПИК в системата -няма проблем-пиша ЕГН-то и ПИК-а и готово.А при този ПИК ми иска да пиша и разни цифри-код за контрола.Ако някой случайно е имал подобен проблем и го е решил,моля да помага.
#1 | 17.03.2016, 09:56
Публикации: 11932 / 2174
За същия случай ходих до НАП - погледнаха в системата, казаха, че няма проблем и ме посъветваха да изчакам няколко дни. В интерес на истината доста бяха тези няколко, но накрая стана - успешно влязох и от тогава няма проблем.  :smile1:
#2 | 17.03.2016, 10:05
Публикации: 1223 / 70
Благодаря много.Явно ще се чака.Аз бях подала ГДД с вписана отстъпка.Имаше съобщение,че лицето няма право на отстъпката,защото имало нещо неплатено.Погледнах-имаше  глоба с фиш от КАТ.Подадох корегираща ГДД,но вече без отктъпката и пак получих на е-мейл съобщение с вх.номер.И от там насетне вече не става .Ама ще чакам ,какво друго мога да направя.Предполагам,че декларацията е приета .
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група