Относно промяната при подписване на документи и файлове, подавани по е-път в НАП

01.12.2017, 13:08 2267 0

01.12.2017, 13:08
Публикации: 94 / 7
Здравейте ! Дано да не повтарям вече отворена тема. Потърсих, но не намерих оригиналната, а съм сигурна че има такава.
Искам да споделя моят опит от предните дни. Не знам дали ще Ви свърши работа, надявам се да. Ние работим със Stampit и преди 2 дни колегата поднови подписа. Те ни дадоха съвет да си свалим файл от сайта им www.stampit.org -> Публичен регистър -> Автоматизирано импортиране. Така и направихме. Появи ни се иконка на десктопа StampIt lockal services. Дали заради това, дали се бъркам и е нещо друго днес когато подавах Д1 и Д6 нямах никакви проблеми. При поставяне на флашката и влизане в сайта на НАП само си ми излезе съобщение за споменатите портове че са стартирани и всичко мина гладко по мед и масло. А си бях приготвела всичките инструкции и се бях настроила на програмистка вълна, но се оказа ненужно. И декларациите ми приеха и болничните. После от любопитство стартирах апликацията на десктопа и пак ми излезна съобщението за портовете че са стартирани, така че явно има нещо общо.
Дано да съм помогнала. Винаги мисля че е по-добре да споделиш отколкото да си мълчиш.
Лек ден на всички !
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група