Сборна фактура по ЗДДС

13.06.2017, 12:07 1824 4
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

13.06.2017, 12:07
Публикации: 30 / 0
Може ли да се издава сборна фактура в края на месеца по няколко касови бончета
#1 | 13.06.2017, 12:10
Публикации: 63 / 2
Не
#2 | 13.06.2017, 12:17
Публикации: 30 / 0
Защо? Не може ли съгл чл 113, ал. 13 от ЗДДС или има и други изисквания при спазване на този член и алинея.
#3 | 13.06.2017, 12:19
Публикации: 212 / 0
Ами неможе , но масово се практикува. По принцип срока е 5 дни от датата на издаване на касовата бележка да се издаде и фактура, ноооо ............
#4 | 13.06.2017, 14:21
Публикации: 9524 / 1619
Ами неможе , но масово се практикува.

Практикува се, защото може при условията на чл.113 ал.13

Скрит текст :
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове