Продажба на служебен автомобил на клиент от ЕС?

26.09.2017, 10:15 1223 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

26.09.2017, 10:15
Публикации: 37 / 1
Здравейте,,
продаваме служебен автомобил на клиент от ЕС:

1. Издаваме фактура без ддс на основание чл.53 ал.1 от ЗДДС
или
2. Издаваме фактура с ддс, тъй като сделката се извършва на територията на БГ.

кое е правилното?

#1 | 26.09.2017, 12:31
Публикации: 9649 / 1645
Имате ли ВОД всъщност ?
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове