Възможен ли е тр.дог. за работа в 2 населени места?

10.01.2018, 10:14 1458 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

10.01.2018, 10:14
Публикации: 44 / 2
Здравейте,
възможно ли е след промените да бъде оформен трудов договор за работа в 2 населени места - примерно 6 часа работа в едното и 2 часа в другото. И ако да, как ще се опише това в уведомлението по чл.62?
#1 | 10.01.2018, 10:27
Публикации: 7609 / 1145
Сигурно може. Уведомлението е малък проблем - ако е на една и съща длъжност, подавате уведомлението с код по ЕКАТТЕ 00000. Ако е на различни длъжности - два ТД о две уведомления.
Аз се замислям над случая с един ТД, една длъжност и работа на две места по 6 и 2 часа. Как разпределяте работното време и почивките? Къде се включва времето за предвижване от едното работно място до другото?
#2 | 13.01.2018, 15:50
Публикации: 44 / 2
Да мисля, че ще възникне проблем с това и може би ще остане в едно населено място, макар изискването на собственика да е да работи в две места. Евентуално ще има командировки.
#3 | 13.01.2018, 16:09
Публикации: 10226 / 1766
Това с командировките ми се вижда малко прекалено.  :smile1:
В действителност е обичайно едно лице да работи на две населени места в рамките на едно и също предприятие - може би един график би решил проблема / и съответно поемане на пътните разходи на лицето / ?
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група