Как работя по-добре?

15.02.2022, 12:56 7128 23

#20 | 15.02.2022, 12:56
Публикации: 668 / 83
на теб не ти ли мина и да се връщаш?
#21 | 31.03.2022, 13:42
Публикации: 1302 / 183
на теб не ти ли мина и да се връщаш?

В смисъл???  :smile1:
Ако не тук, то обясни на лични...
#22 | 31.03.2022, 16:45
Публикации: 668 / 83
Ами спря да отговаряш на въпроси във форума. Понеже не помня, какво беше станало - за това питам не ти ли мина, ако някой те е обидил. Пък си беше доста полезна.
#23 | 02.04.2022, 13:00
Публикации: 1302 / 183
Много мило, благодаря, че си забелязал.  :smile1:
И благодаря за оценката.
Не, никой не ме е обидил, за щастие, но наистина спрях или поне доста по-рядко се появявам.
Основната причина е липсата на време, а другата е нещо като "деформация" в самия форум и то в неприятна посока.
Преди, като се появеше щекотлив въпрос се получаваше дискусия. Влизаха колеги като Делфинчето, Хиксовете, Хрили, Нина, Марпан, моя милост и други и обменяхме опит, обсъждахме, опитвахме се да сме си полезни.  :smile1:
Много хора установиха, че даваме приложима информация и от мързел (да не четат документите) или обикновена некомпетентност решиха, че могат да ни ползват за нещо като лесно-достижими-консултанти.  :hmmm:
Задават се въпроси, които ако малко се поразровиш (не ти, за масовия потребител говоря) ще им намериш отговора. И се задават не като някакъв казус неразрешим, а за съвсем обикновени и ясни неща.
Делфинчето, Хиксовете и Марпан все още се изкушават да пишат, а аз - от време на време, колкото хора като тебе и тях, с които си общувам да не ме забравят.  :wink1:
Още веднъж благодаря за милите думи.





Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група