Шофьори и СИРВ от 01.01.2018

12.02.2018, 20:48 3331 2

12.02.2018, 20:48
Публикации: 99 / 0
Добър вечер.Напоследък имам мн въпроси към вас.Надявам се и сега да ми помогнете - транспортна фирма с международни превози имам назначени шофьори при СИРВ. От 2018 трябва да правим предварителен график,което в този бранш е невъзможно. Моля дайте съвети какво да правя в този случай? Шофьорите карат  в само ЕС  при поръчка, за което ги командировам.
#1 | 19.02.2018, 09:32
Защо СИРВ щом не е регулярно?
За да имат график трябва някаква регулярност на курсовете да има.
Освен това трябва да имате предвид и тахографите на камионите и да съобразявате почивките на шофьорите с тях.
Ненормиран работен ден не е ли по-добрата алтернатива?
#2 | 19.02.2018, 11:54
Публикации: 254 / 17
Добър вечер.Напоследък имам мн въпроси към вас.Надявам се и сега да ми помогнете - транспортна фирма с международни превози имам назначени шофьори при СИРВ. От 2018 трябва да правим предварителен график,което в този бранш е невъзможно. Моля дайте съвети какво да правя в този случай? Шофьорите карат  в само ЕС  при поръчка, за което ги командировам.

Ще правите графици до побъркване, както сме правили винаги.

С шофьорите има онлайн връзка и можете да знаете по всяко време дали работи или почива.

Практически е много трудно, да не кажа невъзможно и всичко винаги е било просто стъкмистика.

Все пак собствениците да си знаят, за да не излизат хората с 260 часа на края на месеца
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група