Покупка на автомобил от физическо лице

05.04.2018, 09:45 1019 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

05.04.2018, 09:45
Публикации: 166 / 0
Здравейте,дружеството ни е регистрирано по ДДС.Закупихмеавтомобил втора употреба от ФЛ ,нерегистрирано по ДДС от България.Покупката е с нотариално заверен договор за покупко-продажба.Трябва ли да отразим тазипокупка в дневник покупки и ако трябва с какъв вид документ?
#1 | 05.04.2018, 10:40
Публикации: 6235 / 565
Не. Трябва следващата година да посочите платената сума в справката по чл.73.
#2 | 05.04.2018, 10:43
Публикации: 166 / 0
Много благодаря!
Весели празници!
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 30 000 членове