Капачки в действие

29.08.2018, 13:30 2076 3

29.08.2018, 13:30
Публикации: 932 / 28
моля някой да помогне ,става въпрос за събирането на пл.капачки  за кампанията .."капачки в действие .." носят ги в пункта едни младежи ама те веднъж кажат ,че са от община .. после,че като физически лица ама да не ги плащаме на тях а на общината но пък общината не може да издаде фактура за тия капачки ..и чудо . Последно направихме протокол ,че общината предава съответното количество капачки и ние им превеждаме сумата по сметка но пък сега ми донесоха договор,че тази сума я даряваме щото сметката била дарителска ...,ако някой има подобен случай моля да даде акъл как да я организираме тази мега сделка .. :smile1:
Моето предложение на физическите лица да издаваме сметка за предадени вторични,да им удържим 10% а те с дарителски договор да си ги предават на общината ..те и на това не кандисват а бе ..
#1 | 29.08.2018, 14:08
Публикации: 4393 / 734
Не съм се сблъсквал с това чудо, но предполагам, че трябва да действате както си действате обикновено с физически лица и с фирми. И това, че общината не можела да издаде фактура е малко невероятно, по-скоро е организационно по-сложно. По-вероятно е общината въобще да не участва финансово, а само подкрепително. Не знам.
Вие им плащате парите срещу съответния документ, а какво ще правят те с тях си е тяхна работа. Пунктът не е дарител, пунктът няма отношение към това движение. Ако не им харесват условията ви - има и други пунктове.
#2 | 29.08.2018, 14:55
Публикации: 932 / 28
това отговарям и аз на собствениците  ,но през ден ме занимават с,кой донесъл ,договор,кой искал това ..вече ми .... затова питам,ако има колеги със вторични да дадат акъл..
Не искали на физически щото трябвало декларация ..а бе и кампаниите ни като всичкото ни  :smile1:
#3 | 29.08.2018, 15:02
Публикации: 932 / 28
това отговарям и аз на собствениците  ,но през ден ме занимават с това ,кой донесъл договор,кой искал това  ..вече ми .... затова питам,ако има колеги с вторични да дадат акъл..
Не искали на физически щото трябвало декларация ..а бе и кампаниите ни като всичкото ни  :smile1:
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група