ДДС комисионна

21.01.2020, 04:43 215 0
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

21.01.2020, 04:43
Публикации: 17 / 1
Когато турагент регистриран по ДДС, издава фактура за комисионна от продажба на екскурзия извън територията на ЕС (например Турция) от името на доверител, начислява ли се ДДС върху комисионната?
Приемам комисионната за съпътстваща сделка като основанието за 0 % ДДС е  “чл. 21, ал. 2 от ЗДДС” греша ли някъде?
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове