Дистанционна работа - счетоводство

05.08.2020, 15:51 1802 13
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

05.08.2020, 15:51
Публикации: 49 / 0
Търся си дистанционна работа - счетоводна, която мога да върша от вкъщи.
Въвеждане на данни, осчетоводяване, изготвяне на ведомости ...
Ако някой проявява интерес моля пишете ми  :smile1:
Хубав и усмихнат Август!!!
#1 | 05.08.2020, 16:22
Публикации: 359 / 15
Паралелна работа ли си търсите?
Дистанционната работа не се ли урежда документално с работодател?
#2 | 06.08.2020, 08:46
Паралелна дистационна :wink1:
Нещо което мога да върша от вкъщи вечер или когато не съм на работа.
Разполагам с доста свободно време и би ми се искало да го оползотворя. По принцип съм счетоводител, но реших малко да сменя попрището и да понатрупам опит в ТРЗ. Счетоводството обаче си ми е страст и си ми липсва. Та много бих се раздава ако успея да си поработвам допълнително и счетоводство  :wink1: , а и малко допълнителни пари никому не са излишни  :smile1:
#3 | 06.08.2020, 11:01
Публикации: 403 / 12
Паралелна дистационна :wink1:
Нещо което мога да върша от вкъщи вечер или когато не съм на работа.
Разполагам с доста свободно време и би ми се искало да го оползотворя. По принцип съм счетоводител, но реших малко да сменя попрището и да понатрупам опит в ТРЗ. Счетоводството обаче си ми е страст и си ми липсва. Та много бих се раздава ако успея да си поработвам допълнително и счетоводство  :wink1: , а и малко допълнителни пари никому не са излишни  :smile1:
Запишете се на курсове по софтуерно инженерство към СофтУни, после ще имате да си продавате програми счетоводни и ТРЗ, а пък и да не, то заплатата ще Ви е няколко бона, ако го правите за някого друг.  :smile1:
#4 | 07.08.2020, 09:01
Ами що не се договорите с работодателя Ви, където работите в административния отдел по ТРЗ за втори трудов договор като оперативен счетоводител и ще може да си вземате по някоя папка с документи за домашна работа- примерно една вечер - контировки в МО, друга- попълване на реквизитите в болничните листи, и т.н. Сутрин ги връщате в офиса и продължавате по въвеждането им в софтуера и програмите.
#5 | 07.08.2020, 10:12
Ами що не се договорите с работодателя Ви, където работите в административния отдел по ТРЗ за втори трудов договор като оперативен счетоводител и ще може да си вземате по някоя папка с документи за домашна работа- примерно една вечер - контировки в МО, друга- попълване на реквизитите в болничните листи, и т.н. Сутрин ги връщате в офиса и продължавате по въвеждането им в софтуера и програмите.

Защото  колегите нямат нужда от помощ в това отношение. Времето и обяма на работа им са добре съчетани :) справят се в срокове и с всичко и не ми е опция :) Аз също успявам да си свърша работат в рамките на работния ден, та даже има дни се почудвам какво да свърша :)
#6 | 07.08.2020, 10:42
Защото  колегите нямат нужда от помощ в това отношение. Времето и обяма на работа им са добре съчетани :) справят се в срокове и с всичко и не ми е опция :) Аз също успявам да си свърша работат в рамките на работния ден, та даже има дни се почудвам какво да свърша :)

Въобще не ви вярвам за планирани обем, време и срокове в административната работа и счетоводната дейност, личния състав.
И в тая работа работния ден може да свърши с края на работното време, но иначе край няма и не може да се свърши.
#7 | 07.08.2020, 12:53
Публикации: 2494 / 281
Не си спомням от 10 години да съм се чудила какво да свърша, защото нямам друга работа...
#8 | 07.08.2020, 14:18
Вярва ви се или не, но е така. Имаме много добра организация. Тук говоря за текущите неща, но когато те са добре планирани, това което идва допълнително като задачи ( проверки, ревизии и т.н ) не натежава на никого от нас.
#9 | 07.08.2020, 14:58
Аз нямам проблем да го повярвам, просто изразявам забава от това, че счетоводител или ТРЗ нямат достатъчно работа, за да си уплътнят работното време. Това е :)
#10 | 07.08.2020, 15:12
Публикации: 9514 / 1615
Аз също успявам да си свърша работат в рамките на работния ден, та даже има дни се почудвам какво да свърша :)

Здравейте ,

всички правим това - да търсим работа , но и на мене този именно аргумент ми е малко странен. Пожелавам Ви да успеете да намерите допълнителна работа и да сте удовлетворена от нея. Междувременно можете да си уплътнявате времето като четете професионални дискусии и теми и тогава няма да ги има тези Ваши питания като в тази тема :
https://kik-info.com/forum/index.php?topic=27407.msg160919#msg160919

"Собственик на ЕООД самоосигуряващо се лице иска да полага и личен труд.
...
Трябва ли да му спирам самоосигуряването?  "
#11 | 10.08.2020, 08:48
Аз подчертах, че не съм работила досега като ТРЗ. С много казуси се сблъсквам за пръв път и смятах, че това е удачно място, в което да получа насоки кое къде да прочета и/или как да се реши да ден казус.
Не знам защо, но напоследък оставам с впечатлението ( четейки и други теми ) , че тук мнение и/или опит различни Вшите ( цитирам няколко акаунта ) не се приемат или се приемат с насмешка.
Както и да е......
Все пак евала Ви за знанията и опита. Има много теми, които са ми помагали в този форум и смятам, че е полезен за много хора.
Хубав ден!
#12 | 10.08.2020, 09:35
Не сте работил като ТРЗ, но няма кой да ви обучава? На форума ли разчитате за отговор на казуси или на вашето четене с разбиране на информацията?
Аз не смятам, че някой се е родил научен, дори напротив. Задавала съм много въпроси през годините, но винаги е било, за да потвърдя нещо, до което съм стигнала като извод. Това си е моя процес и не твърдя, че е миродавен. Първото нещо обаче, което трябва да разбере един човек, който работи нашата работа, е пълната отговорност на действията си. Сигурна съм, че вие сте наясно с това, разбира се, предвид, че сте били счетоводител, а сега и ТРЗ.
#13 | 11.08.2020, 15:16
Не сте работил като ТРЗ, но няма кой да ви обучава? На форума ли разчитате за отговор на казуси или на вашето четене с разбиране на информацията?
Аз не смятам, че някой се е родил научен, дори напротив. Задавала съм много въпроси през годините, но винаги е било, за да потвърдя нещо, до което съм стигнала като извод. Това си е моя процес и не твърдя, че е миродавен. Първото нещо обаче, което трябва да разбере един човек, който работи нашата работа, е пълната отговорност на действията си. Сигурна съм, че вие сте наясно с това, разбира се, предвид, че сте били счетоводител, а сега и ТРЗ.

В никакъв случай не разчитам само на форума.  Просто обичам да проверявам информация от няколко източника  :smile1: да получа няколко мнеия, да прочета по дебелите книги и тогава да взема решение  :smile1: , защото после отговорността е моя както сте казали. Аз съм човек, който застава зад действията или бездействията си :)
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo