Обезщетение

14.09.2021, 22:40 939 1

14.09.2021, 22:40
Публикации: 1 / 0
Здравейте.Мисля че не е за тук тази тема но се извинявам защото в този момент незнам от кой да искам съвет.Асо може да ми помогнете ще съм благодарен.Тази вечер видях в справки на ной че ми е преведено оцезщетение за безработица от чужбина което трябва да ми е по сметката утре.Но при подаване на документите цях написал сметка кото след това се оказа неактивна и си подадох заявление за промяна на обстоятелства,промяна на банкова сметка.Това беше още пролетта.Сега след одобрение виждам че парите ми се превеждат по неактивната банкова сметка.Моля да ми кажете ако знаете какво се случва оттук нататък.Писах още тази вечер имейл и утре ще се обадя в ной защото съм в чужбина.Ще ми бъде ли преведна сумата по новата сметка след като съм им писал и евентуално открият че има грешка или намерят заявлението на което може би не са обърнали внимание.Случват се грешки но незнам как да процедирам сега.Може би парите ще ги върнат по сметката на ной след като тази е неактивна по която са ми превели.Благодаря ви предварително.
#1 | 15.09.2021, 09:36
Публикации: 4366 / 719
Неактивна сметка - имате предвид закрита ли? При опит за превод по закрита сметка парите се връщат на този, който ги превежда.
Като пишете на НОИ може да им пратите вашето копие на заявлението или мейла, с който сте ги уведомили за грешката и за новата сметка.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група