Днес 5193Здравейте, имам въпрос , относно подаването в ТР заявление за превалутирането. Аз съм счетоводител. В някой от пълномощните и...
Днес 169 НЕ казвате с какъв програмен продукт работите? Според мен трябва да се направи още един нов картон на това лице.
Вчера 309Цитат на: diana140271 в Вчера в 15:22 " Как така нали Сис се издава от работодател на физическо лице например за права, за да му...
Вчера 5485Да, всичко, но нали питането беше за подаваните в АВ.