Днес 202Цитат на: diana140271 в Днес в 15:22 " Как така нали Сис се издава от работодател на физическо лице например за права, за да му ...
Днес 5238Да, всичко, но нали питането беше за подаваните в АВ.
Днес 526И аз не бих завела актива със 2400 , по - скоро ще си го заведа в аморт. план да стои с нулева стойност . За ДДС е ясно как се о...