1
Благодаря на всички които оказаха съпричастност към моя проблем. Звъннах тел 0298596758 за консултация в НАП. Казаха ми, че не отговарям на чл.70 и НЕ СТАВА. Желая ВИ успех.
2
Аз не водя счетоводство. Всеки месец си подавам декларация по ДДС. Тези пътни листи къде трябва да ги завеждам. Имам договор за следващите 3 години за около 6000евро на месец. Освен декларациите по ДДС трябва ли друга документация да завеждам.
3
Автомобилът е 6+1. Изцяло ще се използва за личен транспорт. Всички граждански договори са ми за проектанска дейност в областа на енергетиката.
4
Нещо се обърках когато го писах и не стана много ясно
. Но накратко: Искам да взема ДДС-то на нов автомобил.
. Но накратко: Искам да взема ДДС-то на нов автомобил.5
Посъветваха ме да не го правя защото ще си имам проблеми 
