Благодаря за включването, bobo. Естествено, сумата ще бъде разчет. Уикенда, докато умувах по темата реших да направя Debit note към клиента, която да описва подробно пратката - дата, тегло, получател, товарителница №... Този документ ще е извън дневниците. Ще ползвам разчетна сметка - сумата от фактурата на Федекс ще покрия с плащането от клиента. И ще съм на нула.