Заверка на ликвидационен фин.отчет

22.05.2014, 15:27 1873 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

22.05.2014, 15:27
Публикации: 1 / 0
Подлежи ли на одит.заверка и публикуване в ТР фин.отчет на АД в ликвидация , като последната не е приключила в рамките на една календарна година?
ГФО-ликвидационен е по СС13 , а заверката и публикуването са по ЗС - който съгласно чл.4ал.1 т.2  се отнася за действащи предприятия.Моля за мнение!
#1 | 23.05.2014, 06:46
Публикации: 6307 / 1018
Питайте одитора, но има тема, в която се обосновава, че не е необходим

http://www.kik-info.com/forum/index.php?topic=6179.0
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове