Наем от ЕС

22.08.2014, 14:45 2346 0

22.08.2014, 14:45
Публикации: 17 / 0
Фирмата ни притежава лек автомобил, който ще отдава под наем (засега дългосрочно) на фирма в Италия в  валиден VAT номер. Ние също сме рег.  по ЗДДС. Това услуга по чл. 21 ал. 2 ли е? Издаваме фактура с 0 ДДС и основание за неначисляване чл. 86 ал. 3, не включваме във VIES декл. Включваме в дневник продажби в колона 22. Правилно ли е или пропускам нещо?
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група