ЕООД купува ЕТ

08.05.2015, 12:47 2118 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

08.05.2015, 12:47
Публикации: 30 / 0
Здравейте! ЕООД решава да изкупи ЕТ без заличаване на ЕТ. Запознах се с процедурата по прехвърлянето. Първоначално трябва от НАП да ни издадат едно Удостоверение по чл.77 което удостоверение трябва да приложим към документите за Търговския регистър. Въпроса ми е какви документи да предоставя на НАП, за да ни издадат удостоверението? Някакво искане ли се подава в което да пише какви са необходимите документи? Нали от НОИ не се изиска издаването на определени документи?
#1 | 08.05.2015, 13:50
Публикации: 6370 / 1057
Здравейте,
Трябва да попълните уведомление към НАП по чл. 77 от ДОПК.
Можете да изтеглите бланката от тук: http://www.nap.bg/page?id=323
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група