Не/подаване на ГФО в ТР

25.06.2015, 13:13 3441 5
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

25.06.2015, 13:13
Публикации: 340 / 9
Здравейте, чудя се дали да подавам някакъв ГФО в търг.регистър на фирма ООД, регистрирана през 2014 г., но започнала дейност през 2015 г? Подадена е ГДД без дейност.
#1 | 25.06.2015, 13:20
Публикации: 13 / 0
подава се, има си даже указание по този въпрос
#2 | 25.06.2015, 14:15
Публикации: 340 / 9
мерси :)
#3 | 25.06.2015, 14:20
Публикации: 484 / 46
Не само указания, но и глоби са измислили!
#4 | 25.06.2015, 14:54
Публикации: 43 / 0
Здравейте, и аз да попитам че не съм подавала никога за фирма без дейност.
Освен Г2, Декларация по чл.13, ал,4 и нулеви баланс и ОПР, друго подава ли се?
#5 | 25.06.2015, 17:00
Публикации: 7112 / 1056
Здравейте, и аз да попитам че не съм подавала никога за фирма без дейност.
Освен Г2, Декларация по чл.13, ал,4 и нулеви баланс и ОПР, друго подава ли се?
Зависи от фирмата. Подава се всичко, което се подава и ако фирмата има дейност - протокол от заседание на общото събрание за приемане на отчета, такса....
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове