Декларация чл. 55 ал.1 от ЗДДФЛ

21.01.2016, 10:41 1841 0

21.01.2016, 10:41
Публикации: 24 / 1
За изплатен дивидент на чуждестранно  физическо  лице 3-то тримесечие е подадена дек. по чл.50, ал.1 ЗДДФЛ без приложенията  . Приложение 1 и 2 са съответно за получени доходи от ДУК и  наем. ООД-то няма основание да подава тези Справки до 31.01.2016 г нали ???   Правилно ли мисля или нещо съм пропуснала...

Само до подаваме Справка чл.73 ЗДДФЛ за 2015 г
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група