Декл. чл. 92

23.03.2016, 15:40 2419 5
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

23.03.2016, 15:40
Публикации: 155 / 2
Здравейте! Подавам декларация по чл. 92 по електронен път. Попълвам ред 1.1 нетни приходи от продажби 176000лв., т.е. под 300000,00лв. В част IX за авансовите вноски не попълвам нищо, защото не сме задължени да правим. Когато искам да потвърдя част IX ми излиза следното съобщение "Попълнили сте сума на ред 1.1, Част 5, трябва да изберете вид на авансовите вноски".
В случая не трябва да избирам "потвърди" за IX част, защото е празна  ли?
#1 | 23.03.2016, 15:47
Публикации: 9545 / 1623
Изберете / кликнете, че не сте задължени да правите авансови вноски и не избирате да правите такива по чл.83/3  в ГДД . И не избирайте за попълване изобщо IX  - тази част ще се "подаде" без данни при подаване на ГДД.
#2 | 23.03.2016, 15:49
Публикации: 155 / 2
Това съм го избрала в част V, а когато искам да потвърдя част IX празна, ми излиза съобщението.
#3 | 23.03.2016, 15:50
Публикации: 155 / 2
Т.е. част IX да я оставя непопълнена, излиза ми в сиво.
#4 | 23.03.2016, 15:51
Публикации: 9545 / 1623
Т.е. част IX да я оставя непопълнена, излиза ми в сиво.
:good:
#5 | 23.03.2016, 15:51
Публикации: 155 / 2
Благодаря!  :smile1:
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове