Воп

08.09.2016, 14:10 1583 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

08.09.2016, 14:10
Публикации: 77 / 0
мМоля за малко помощ! фирма регистрирана по ддс , закупува бетон помпа от Германия ,като  фирмата също е също регистрирана по ддс! Та въпросът ми е ние начисляваме ли 20 % ддс и съответно влиза ли и в двата дневника или само в дневника за продажби?
#1 | 08.09.2016, 14:13
Публикации: 9543 / 1623
Хубаво си озаглавил/а темата ВОП. Та в тази връзка следва протокол по чл.117...
https://www.kik-info.com/forum/index.php?topic=8544.0
https://www.kik-info.com/forum/index.php/topic,18491.msg111650.html#msg111650
#2 | 08.09.2016, 14:33
Публикации: 77 / 0
Благодаря за отговора, помогнахте ми!
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове