Отмяна УП издавани от работодателя

02.02.2012, 12:47 11809 13

02.02.2012, 12:47
МамаБожка
Колеги, приеха ли отмяната на УП издавани от работодателя и къде да чета за това.
#1 | 02.02.2012, 12:55
Публикации: 530 / 19
Нямам си идея, ако ти е в полза да ставаме двечки  :P
"два щенки щека щеке грызли щетку уголке"
#2 | 02.02.2012, 12:58
Публикации: 3145 / 253
Нищо не е прието и дано не го приемат. Не заради това, че много ми се правят, но като зная що за колеги имам :( доста хора ще проплачат, ако трябва да се доверят на персоналните регистри
#3 | 02.02.2012, 13:04
Публикации: 530 / 19
Нищо не е прието и дано не го приемат. Не заради това, че много ми се правят, но като зная що за колеги имам :( доста хора ще проплачат, ако трябва да се доверят на персоналните регистри

Абе то като гледам и какви колеги изготвят уп-тата и ми е една мъка, мъка... на две магарета сламата не могат да разделят, а смятат ли смятат цял ден глупости....
#4 | 02.02.2012, 13:46
МамаБожка
Нищо не е прието и дано не го приемат. Не заради това, че много ми се правят, но като зная що за колеги имам :( доста хора ще проплачат, ако трябва да се доверят на персоналните регистри

е на кой да се доверят, ако не на персоналния? има 2 възможности
1. или да отменят персоналния
2. или да отменят УП-тата
ех, че ми се иска, а? ;D
#5 | 02.02.2012, 13:48
Публикации: 825 / 178
ПР е пълен със смешки...
Тъй че, каквото да приемат, ще правим УП-та докато сме живи ...
#6 | 02.02.2012, 14:17
Публикации: 1202 / 120
... ще правим УП-та докато сме живи ...

Пепел ти на езика!  :wacko:

А това, че са пълни с грешки и регистрите и УП-тата си е вярно, но нека един да се похвали, че в НОИ са си коригирали регистъра по неговото УП след като ги е убедил, че е вярно, а не са го връщали докато не уцели цифрите им....
Щом ще ме принуждават да стъкмисвам, със самочувствието, че са им точни данните, да си пенсионират хората по тях и да не ме слагат на "топа на устата" аз да отговарям после на въпроси от сорта: "Що ми е такава малка пенсията бе!?!", "Що не си ми включил премията?", "Де ми се дянаха Великденските и 13-тата!?!".
 :vinsent:
#7 | 02.02.2012, 14:24
МамаБожка
по скоро по моите УП коригират грешки в ПР, ама това е друга бира... питам за какво ни е тогава ПР, че душицата ми почерниха, да ходя цялата в дати и ако недай си Боже изтърва някоя ме чака наказание свише :(
#8 | 02.02.2012, 14:36
Публикации: 1202 / 120
Късметлийка!
Мен ми казаха директно - да вярно ти е, но не отговаря на регистъра, но и да пуснеш корекция няма нищо да промениш щото от 2 години не са нанасяни.../и след тия думи, които аз никога няма да проумея какво означаваха, изречени лично от н-к отдела/ пуснах гарда...и се предадох.
"Системата казва "НЕ"" - ама точ в точ беше в моя случай...и не ги интересува хората, че системата им куца...
#9 | 02.02.2012, 14:55
Публикации: 3145 / 253
е на кой да се доверят, ако не на персоналния? има 2 възможности
1. или да отменят персоналния
2. или да отменят УП-тата
ех, че ми се иска, а? ;D
На това, което пише във ведомостите и това, което се попълва в УП-2. Защото в персоналният е такова мазало, че доста хора ще прпещат, че са ущитени и то заради грешките на колегите.
#10 | 02.02.2012, 17:10
Публикации: 645 / 23
Трябваше да пенсионирам двама служители. Те имаха ПИК и  сравнихме данните  с персонален регистър.
Всичко беше точно и не  изготвих УП2,а  в УП1 те декларираха,че са съгласни с данните от ПР.
#11 | 02.02.2012, 18:55
МамаБожка
Има правописни грешки, но реших да не ги променям :) Оти вече някои са си направили  и са запазили оригинала сниман и да не им развалям настроението на хорицата ;) Все пак агент от тук им доставил така както е написано. Внимавайте с правописа, че ви следят под лупа ;)

 :girl_witch:

 :P

ти ся ме аНбицира да пишЕм как ми доДе ;D
#12 | 02.02.2012, 19:35
Публикации: 530 / 19
ти ся ме аНбицира да пишЕм как ми доДе ;D
Все едно мене да ме амбицираш да се регна и да пиша другаде. Нека се пускат листчета с молитви на св. Мина да стане, надежда на никого не отнемам. ;D
#13 | 02.02.2012, 20:05
МамаБожка
Все едно мене да ме амбицираш да се регна и да пиша другаде. Нека се пускат листчета с молитви на св. Мина да стане, надежда на никого не отнемам. ;D

св. Мина изпълнява ли желания, ако го напишем на листче с моливче? ;D ако е така да си кажа моето ;D
Моля те св. Мина, ако трябва сложи клечки на очите на людете слепи, белким прогледнат, за да не виждат във всеки ник мене, тебе, тоя и оня ;D

пп.Кети, де да го пусна ся листчето? :P
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група