Спешна нужда от помощ за подаване на месечна нулева ддс декларация

10.01.2018, 22:19 4373 1

10.01.2018, 22:19
Публикации: 3 / 0
Здравейте,
Днес бях до НАП, да си подам месечната нулева ДДС декларация, но се оказа, че от Януари 2018, мога да се подават само по електронен път, чрез електронен подпис.

Има ли някой възможност, да ми помогне с подаването на декларацийте, като разбира се ще се заплатя за услугата?

Поздрави,
Радев

#1 | 11.01.2018, 00:58
Публикации: 298 / 14
Здравейте,
Днес бях до НАП, да си подам месечната нулева ДДС декларация, но се оказа, че от Януари 2018, мога да се подават само по електронен път, чрез електронен подпис.

Има ли някой възможност, да ми помогне с подаването на декларацийте, като разбира се ще се заплатя за услугата?

Поздрави,
Радев

приятел, освен да си направиш електронен подпис, те могат да ти помогнат, обаче трябва да отидеш в НАП пак и да ги упълномощиш, тези дето ще подават вместо тебе. и на сайта на НАП са писали, че от 2018 вече ДДС декларациите са само по ел. път. Така като гледам и с оглед на времето, с което разполагаш, трябва да си направиш ел.подпис към някоя от фирмите възможно най - бързо или пък да добавят фирмата ти към вече действаш подпис, имаше един формулар в панела на НАП, но такова мисля че ходиш заедно със собственика на подписа в НАП да докажете, че и двамата имате желание фирмата ти да е добавена към неговия подпис (като сте си принтирали документите от сайта на НАП преди това попълнени с разните там отметки докъде искаш да дадеш достъп и за какво на притежателя на подписа).
Впрочем подписа мисля, че е около 40 лева, ако не ти се упълномощава, едните дето ги издават са Банксервиз АД, "ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ" АД http://www.stampit.org/ - тези вторите май си ги харесват и от НАП. Аз лично с Банксервиз виждам зор, главно понеже са малоумни в местния офис, та ако не бях обвързан с тях бих прибвал Информационно обслужване. Това си е мое лично мнение де.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група