Фактура за транспорт до страна в ЕС на европейско Физическо лице

17.01.2018, 12:15 1782 1

17.01.2018, 12:15
Публикации: 1 / 0
Здравейте , фактура за транспорт от България към европейска страна издадена на чуждестранно физическо лице отново ли минава без начисляване на ДДС по чл 21?
#1 | 17.01.2018, 12:30
Публикации: 12086 / 2220
Ако фирмата, извършваща услугата е регистрирана по ЗДДС, ако физическото лице не е данъчнозадължено по смисъла на ЗДДС то място на извършване на услугата се счита територията на страната и съгласно чл.12 ал.1 доставката е облагаема с ДДС.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група