Наем машини

26.02.2018, 13:21 1603 1

26.02.2018, 13:21
Публикации: 364 / 7
                    Здравейте,
 може ли в договорът   за  наем машини - между ЕООД  и Физ.лице  да  е писано, че наемът ще се плати в  края на годината- /за цялата 2018г/ примерно  - м.декември., за да не се декларира всяко тримесечие  изплатен наем и да се внася данък? А в декември  пак няма да се  удържа  данък от физ.лице и ще се избегне декл чл55 ???
#1 | 26.02.2018, 13:43
Публикации: 11875 / 2161
Каквото и да пишете е важно кога ще платите. Все пак бихте могли - да - срок до 31.12. и плащане четвърто тримесечие без удръжка на данък , за да не подавате Декларация по чл.55 .
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група