ГДД чл. 92 ?

20.02.2019, 09:46 579 0
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

20.02.2019, 09:46
Публикации: 56 / 3
Здравейте,
Трябва ли да подавам ГДД по чл.92 на фирма без дейност, т.е. няма никакви приходи от години насам, разходите са само за банкови такси.......НО, тази година собственика иска да бракува застояли повече от 10 години стоки в склада - влошени качества на стоките,  Та, с този брак ще изляза на голяма загуба - за около 25-30 хлв. Ако разполагам с документ от организация за вторични суровини - ще ми бъде ли данъчно признат брака - трябва ли да преобразувам резултата? ГОД подавам ли?
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове