Продажба на зем.техника от ЗП

14.03.2012, 10:12 4414 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

14.03.2012, 10:12
Публикации: 32 / 1
ЗП-физическо лице ,регистриран по ДДС , продава трактор през 2011.В кое приложение на ГДД трябва да бъзе отразена тази продажба?
#1 | 15.03.2012, 08:39
Публикации: 297 / 48
Доходи от друга стопанска дейност по чл. 29а от ЗДДФЛ са доходите от стопанска дейност на физически лица, регистрирани като тютюнопроизводители и земеделски производители, които по силата на закона или по избор на физическите лица се облагат по реда, предвиден за облагане на доходите от стопанска дейност като едноличен търговец. 
Приложение № 2
#2 | 15.03.2012, 09:23
Публикации: 32 / 1
Благодаря,споделям мнението.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група