Такса битови отпадъци за минали години

15.08.2019, 14:06 817 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

15.08.2019, 14:06
Публикации: 16 / 0
Здравейте,

Не е Начислявана и не плащана такса битови отпадъци ЗА 2017 и 2018г.
През 2019 е платена.
Трябва ли да преобразувам фин.резултат по ЗКПО в ГГД за 2019  ?

#1 | 15.08.2019, 15:17
Публикации: 10350 / 1783
Ще преобразувате, ако тези суми сте ги дали на разход 2019. Иначе има за тези случаи чл.75 ЗКПО.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група