Преотстъпен данък за семепочистваща машина

16.06.2020, 16:09 909 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

16.06.2020, 16:09
Публикации: 1 / 0
Здравейте! Мога ли да инвестирам преотстъпения данък за 2019г. в закупуване на семепочистваща машина?
#1 | 17.06.2020, 08:42
Публикации: 356 / 15
Защо да не може, ако са изпълнени условията на Глава двадесет и втора, Раздел I, от чл.166 до чл.173 вкл. от ЗКПО.
#2 | 17.06.2020, 09:46
Публикации: 6270 / 571
Според мен - може. Трябва стойността на машината да е най-малко два пъти по-висока от преотстъпения данък.
#3 | 18.06.2020, 11:03
Публикации: 797 / 162
И да бъде нова, а не втора употреба.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група