Проблем с POPDOO

15.05.2012, 16:16 6669 3

15.05.2012, 16:16
Публикации: 29 / 0
От една седмица на иконата на програмата ми се появи катинарче, но продължи да работи без проблем до днес! Въведох "една камара" болнични със всичките им там приложения и щуротии, но имах друга работа и затворих програмата и ........ всичко, което бях качила ИЗЧЕЗНА!!! На какво може да се дължи това, дали има вариант да се възстановят? Всичко, което съм въвела в програмата от 01.04.2012 липсва!
#1 | 15.05.2012, 17:43
МамаБожка
предполагам питате за POPDOO прил.15 за новата програма на НОИ под win...такава програма написана едно към гьотере до сега не съм срещала :(ако сте работили с бутона ’’запиши’’ всички болнични с приложенията би трябвало да са в програмата ви.. поне така ме увери специалистката с която говорих.. тел 02/9261026... има постоянно спец
#2 | 16.05.2012, 16:56
Публикации: 29 / 0
Обадих се на този телефон и една госпожа се опита да ме увери, че в мен е грешката, но  след 15 минутен разговор каза: "Много интересен случай! Ще се свържем с програмистката и ще ви се обадим! и ..... до там!
Аз нямам време да чакам и си изтеглих наново програмата, въведох си всички данни за работниците, попълних си приложенията, "запомних" всички данни и ...... опитвам да направя експорт и ми изписва "грешка" - за вс. б.л. необходимо въвеждане на прил. 15!
Какъв ли е проблема сега?!? Помагайте!!! :'(
#3 | 16.05.2012, 17:25
МамаБожка
Обадих се на този телефон и една госпожа се опита да ме увери, че в мен е грешката, но  след 15 минутен разговор каза: "Много интересен случай! Ще се свържем с програмистката и ще ви се обадим! и ..... до там!
Аз нямам време да чакам и си изтеглих наново програмата, въведох си всички данни за работниците, попълних си приложенията, "запомних" всички данни и ...... опитвам да направя експорт и ми изписва "грешка" - за вс. б.л. необходимо въвеждане на прил. 15!
Какъв ли е проблема сега?!? Помагайте!!! :'(

когато работите с програмата и вписвате болничен, не натискайте клавиша запиши, а най долу попълнете прил.15, и след като сте готова с всички болнични и приложения, тогава натиснете клавиша запиши, след което всичкото се записва в POPDOO вкл. и прил 15... после си генерирайте файла за НОИ
много тъпо са го измислили, обаче това е положението...
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група