Неначисляване на ДДС при продажба

25.05.2021, 09:59 332 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

25.05.2021, 09:59
Публикации: 8 / 0
Здравейте, Имаме закупени 2 мостри на много голяма стойност преди 9 години от ЕС с ползван данъчен кредит.
Можем ли сега да ги продадем без ДДС на основание на чл. 80 , ал.1, т.4?
#1 | 25.05.2021, 10:27
Публикации: 356 / 33
Посочвате член за корекции на данъчн кредит, не за продажба.
#2 | 25.05.2021, 10:55
Публикации: 10210 / 1765
Можем ли сега да ги продадем без ДДС на основание на чл. 80 , ал.1, т.4?

Въпросът би имал смисъл, ако не продавате, а бракувате / примерно /. :smile1:
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група