Изпращане на файл за ДДС

07.06.2022, 17:36 1032 3

07.06.2022, 17:36
Публикации: 1223 / 70
Малко тъп въпрос, но да питам-този месец ми е за първи път. С една дама сме се разбрали аз да й правя файла за ДДС и да й го пращам по е-мейл. А тя да си го подава в НАП с ел.подпис. Не ми е дала пълномощно. Всичко точно- файлчето готово. Опитвам се да й го пратя по вайбър-не става-изписва ми ,че не поддържа. Пробвам по е-мейл-и там не става. не мога да й изпратя цялата папчица, която съдържа  декларацията, виес и дневниците. Някой правил ли е това упражнение? Ако ги изпратя едно по едно, дали после ще има проблем при подаването?
#1 | 07.06.2022, 17:39
Публикации: 56 / 8
Трябва да изпратите архив на папката, това е най-добрия вариант
#2 | 07.06.2022, 17:44
Публикации: 9299 / 1558
Преди време съм правила такъв експеримент, но дали сега става, не мога да кажа. Пращаш едно по едно, отсрещната страна си ги записва в отделна папка /няма значение името/ и после указва адреса до тази папка.
До 14-ти има време. Опитай и сподели резултата.
#3 | 08.06.2022, 09:12
Публикации: 206 / 45
Здравейте,
                    Нямате никакъв проблем за изпращането: поотделно в четири имейла /което е ненужно :smile1:/, в едни имейл и най-добрия вариант е да "зипнете" една папка и да я изпратите, другата страна я декомпресира и подава.
     Това, че не можете да изпратите, е някакъв системен проблем при Вас, а не е свързано с природата на файловете...

Лека и спорна работа!!!
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група