ЗП и трудов договор

10.06.2012, 19:30 4138 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

10.06.2012, 19:30
Публикации: 4 / 0
Здравейте. Имам ТД на 8часа и съм регистриран ЗП. Мога ли да получавам обезщетение за безработица при евентуално съкращаване от настоящия ми работодател и да остана да се осигурявам само като ЗП?
#1 | 11.06.2012, 07:27
Публикации: 6359 / 1052
Здравейте,
Като регистриран ЗП вие сте задължително осигурен по чл. 4, ал. 3, т. 4 от КСО. На основание чл. 54а, ал.1, т. 3 от КСО не можете да получавате ПОБ.
Скрит текст :
#2 | 12.06.2012, 22:45
Публикации: 4 / 0
Благодаря за отговора. :thumbup:
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група