Неплатен отпуск Без стаж Декларация 1

Вчера в 22:00 265 3

Вчера в 22:00
Публикации: 9 / 2
Здравейте, Имам работник в неплатен отпуск Без стаж 9 дни през май.
Как се попълва Д1?
Програмата ми прави Д1 с код 01 с 9 работни дни и край на осигуряването, другите дни за неплатен не се посочват никъде. Трябва ли да има две декларации 1 една с код 01 и една с код 28?
#1 | Днес в 11:38
Публикации: 39 / 3
  НЕ казвате с какъв програмен продукт работите?
Според мен трябва да се направи още един  нов картон на това лице.
#2 | Днес в 13:43
Публикации: 5111 / 938
Защо нов картон? Ако лицето ползва 50 различни, отделни дни НО без стаж все нови картони ли ще има?
#3 | Днес в 14:51
Публикации: 39 / 3
 Трябва ли да има две декларации 1 една с код 01 и една с код 28?

 ДА трябва да има 2 записа на Д 1
с код 01 и с код 28
Последни Теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група