Физ лице

24.04.2013, 19:47 2755 1

24.04.2013, 19:47
Публикации: 364 / 7
Здравейте,
 физ лице получава дивидент през юни 2012
 Трябва ли да подава декл до 30 април 2013?
#1 | 24.04.2013, 19:56
Публикации: 2027 / 253
дивидента не се декларира в ГДД по чл.50 от ЗДДФЛ , но трябва да се подаде Справка за изплатени доходи на физически лица по чл.73 ЗДДФЛ.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 11.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група