Дук и декларация по чл. 50

29.04.2013, 11:43 4878 1

29.04.2013, 11:43
Публикации: 18 / 0
Лице,  собственик на ЕООД  има договор за упр. и контрол.Осигурява се на мин. осиг. праг като управител за съответната дейност, трябва ли да подава декл. почл. 50 с прил. 1? Благодаря!
#1 | 29.04.2013, 12:05
Публикации: 2027 / 253
Лице,  собственик на ЕООД  има договор за упр. и контрол.Осигурява се на мин. осиг. праг като управител за съответната дейност, трябва ли да подава декл. почл. 50 с прил. 1? Благодаря!
Ако няма други доходи за деклариране в ГДД , не трябва да подава , защото договорите за управление и контрол са триравнени на трудови и не се декларират в декларацията по ч.50 ЗДДФЛ
Пълен достъп в КиК Инфо
за 11.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група