Декларация образец 1

02.07.2013, 08:54 2821 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

02.07.2013, 08:54
Публикации: 34 / 1
Здравейте,
Искам да попитам подава ли се декларация образец 1 за несамоосигуряващо се вещо лице, на което е удържан само авансов данък без осигуровки, тъй като е декларирало че за периода е осигурен на максималния осиг. доход?
Благодаря
#1 | 02.07.2013, 09:30
Публикации: 6031 / 532
Само за данъка - не. не се подава д.1. Трябва да се подаде в законовия срок декларация по чл.55.
#2 | 02.07.2013, 09:38
Публикации: 34 / 1
благодаря за отговора. аз също си мисля, че не трябва да се подава Д1. Програмата с която работя също не генерира данни за Д1.Иначе за данъка ще влезе в декл. по чл. 55 за съответното тримесечие.

Благодаря отонов
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове