Годишно изравняване ЕТ-ЗП

15.07.2013, 19:02 3509 4
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

15.07.2013, 19:02
Публикации: 52 / 0
Здравейте, ЕТ-регистриран ЗП, осигуряван през годината на МОД съобразено с печалбата от предходната година има ли право да направи годишно изравняване на осигурителния доход?
#1 | 15.07.2013, 19:22
Публикации: 6365 / 1054
Вижте отговорите в тази тема:
http://www.kik-info.com/forum/index.php?topic=4007.0
#2 | 15.07.2013, 19:31
Публикации: 52 / 0
Благодаря, но не намерих отговор на въпроса си, ясно е, че съгласно чл. 6, ал. 9 не прави годишно изравняване, но може ли да избере да направи или няма това право?
#3 | 15.07.2013, 19:40
Публикации: 6365 / 1054
Ако доходите на ЕТ са само от земеделска дейност, не прави годишно изравняване.
#4 | 15.07.2013, 19:59
Публикации: 52 / 0
Благодаря, да, доходите са само от земеделска дейност, разбирам, че ако поиска не може да направи годишно изравняване
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група