Експерт ТРЗ

12.05.2011, 14:38 19697 6

12.05.2011, 14:38
Публикации: 1 / 0
Търся длъжностна характеристика "Експерт ТРЗ" по новия НКПД от 1.01.2011 година. Моля за малко помощ от Ваша страна. Благодаря на отзовалите се!
#1 | 19.05.2011, 17:12
Публикации: 4 / 0
Виж на този сайт, ако намериш нещо подходящо:
http://schetovoditel.com/plugins/links_page/links.php?cat.5
#2 | 01.06.2011, 11:02
Публикации: 89 / 0
Здравейте аз съм
ТРЗ на 33593007
виж на 3454 нещо може да Ви допадне !Успех!
#3 | 06.06.2011, 10:45
Публикации: 379 / 33
Здравейте аз съм
ТРЗ на 33593007
виж на 3454 нещо може да Ви допадне !Успех!

първият код е за държавната администрация, а 3454 вече няма
дали има друга подходяща длъжност за ТРЗ от 3-та група
#4 | 06.06.2011, 13:34
Публикации: 89 / 0
 :(Здравейте ,
направо ме узадачихте, то и аз не съм била в правилна посока . ,
но сега  мисля ,че съм на правилен път 2631-6014,/Икономист организация на труда/
според Вас как е???
                  Поздрави!!!!!! :prankster:
#5 | 07.06.2011, 12:20
Публикации: 1202 / 120
 >:(   Всичко това е в този сайт и дано помогне:
43133003 Специалист, труд и работна заплата

4311 Служители, водещи счетоводни сметки и документи

Служителите, водещи счетоводни сметки и документи изчисляват, класифицират и записват цифрови данни с цел поддържане на финансовата документация. Те извършват всякакви рутинни изчисления, изпращат електронни съобщения и проверяват задълженията с получените първични финансови данни с цел използването им при поддържане на счетоводната документация.

Служителите, водещи счетоводни сметки и документи изпълняват следните основни задачи:
проверяват цифри, електронни съобщения и документи за правилно въведени и математически точни данни и подходящи кодове;
работят с компютърен счетоводен софтуер за въвеждане, съхраняване и анализ на информация;
класифицират, записват и сумират числови и финансови данни с цел съставяне и съхраняване на финансови документи чрез използване на дневници, счетоводни книги и компютри;
изчисляват, изготвят и издават сметки, фактури, извлечения по сметки и други финансови отчети в съответствие с установени процедури;
съставят статистически, финансови, счетоводни или ревизионни отчети и таблици, отнасящи се до парични постъпления, разходи, платими сметки и взимания, печалба и загуба.

4313 Служители, водещи платежни ведомости

Служителите, водещи платежни ведомости събират, сверяват и обработват платежни ведомости и изчисляват трудовото възнаграждение и полагаемите начисления за служители в даден отдел, фирма или друго предприятие.

Служителите, водещи платежни ведомости изпълняват следните основни задачи:
водят отчетността за присъствие, отпуски и извънреден труд на служителите, с цел калкулиране на трудовото възнаграждение ръчно или чрез използване на компютризирани системи;
подготвят и сверяват платежни ведомости за възнагражденията на служители, показващи брутни и нетни заплати и отчисления, в т.ч. данъци, членски внос, запори, застраховки и пенсионни отчисления;
подготвят плащания, пенсионни обезщетения на служителите в брой или по електронен път;
проверяват отчетни таблици, работни карти, изчисляват възнаграждения и други сведения с цел откриване и отстраняване на несъответствия с платежните ведомости;
сверяват присъствие, изработени часове, корекции в трудовото възнаграждение и нанасят информацията в съответните таблици.

Примерни длъжности в единичната група:
Специалист, труд и работна заплата
Отчетник, водещ платежни ведомости

Не включва:
Счетоводител, оперативен - 3313
Отчетник, счетоводство - 4311

Но всъщност никой от нас незнае с какво конкретно се занимава лицето, та схемата е проста прекия ръководител пише длъжностна характеристика, шефа на фирмата я одобрява и тогава ние търсим според това с какво основно е натоварено лицето правилната длъжност и номер! Другата (непозната за мен) схема е следната - назначаваме малко хора с много задължения а ги пишем на длъжността с най-нисък осигурителния праг! Та вижте си там ситуацията и  :thumbup: ..и четете ей!!! :acute:
#6 | 03.08.2011, 10:55
Публикации: 9 / 0
Аз  съм на длъжност Експерт ТРЗ - в частият сектор и кода по НПКД ОТ 01.07.2011. е  24235011 , защо трябва да слизате в по долните групи
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група