Подарък с рекламна цел

20.12.2013, 13:20 5159 3

20.12.2013, 13:20
Публикации: 26 / 0
Може ли малко помощ.  :wave:Едно радио прави реклама на фирмата ни и за целта даваме награди от игра покупка на стока за 20 лв. Как трябва да е оформено според вас , трябва ли тази сума от 20 лв. да се маркира на касовият апарат ,какъв договор би трябвало да има между нас ?????
#1 | 23.12.2013, 08:26
Публикации: 8 / 0
Здравейте! На 19,12 ми излезе регистрацията в Агенцията по вписване на фирма ЕТ. Разрешителните обаче за извършване на въпросната дейност още нямам. Та въпросът ми е от кога започва да тече седемдневния срок в който да се регистрирам като самоосигуряващо се лице? Аз съм ЕТ но за сега не извършвам дейност, освен това има доста почивни дни.
#2 | 23.12.2013, 09:50
Публикации: 6403 / 1129
Здравейте! На 19,12 ми излезе регистрацията в Агенцията по вписване на фирма ЕТ. Разрешителните обаче за извършване на въпросната дейност още нямам. Та въпросът ми е от кога започва да тече седемдневния срок в който да се регистрирам като самоосигуряващо се лице? Аз съм ЕТ но за сега не извършвам дейност, освен това има доста почивни дни.
Здравейте,
Писали сте в чужда тема и по въпрос, който не е свързан с темата - това не е редно.
По въпроса:
Регистрацията на търговеца сама по себе си не е основание за подаване на ОКд5, т.е. за обявяване започването на дейност.
Започването на дейност се свързва на практика с първата продажба на стока или услуга, с първия сключен договор, изобщо с извършването на някакво стопанско или юридическо действие.
#3 | 23.12.2013, 10:21
Публикации: 8 / 0
irenabrili много ти благодаря извинявам се за това че не съм задала въпроса където трябва Весели празници
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група