Счетоводни задачи

07.04.2014, 17:56 12057 6

07.04.2014, 17:56
Публикации: 3 / 0
Здравейте,

Можете ли да ми решите тези два счетоводни казуса,който съм прикачила

Благодаря!
#1 | 07.04.2014, 18:26
Публикации: 6403 / 1130
Здравейте,

Да, ние можем да решим тези два казуса :smile1:

Добре е и Вие да ги решите и да ни представите решението си за консултация - ще Ви помогнем да отстраните евентуални грешки :good:
#2 | 07.04.2014, 19:54
Публикации: 962 / 103
Здравейте,

Можете ли да ми решите тези два счетоводни казуса,който съм прикачила

Благодаря!

Тук си задаваме конкретни въпроси и си помагаме, а не чакаме някой да свърши работата на друг. Ако някой Ви реши казусите наготово как ще се научите. Отличните оценки и диплома не са достатъчни, и знания ще трябват ако смятате да работите това, което учите.
#3 | 07.04.2014, 22:24
Публикации: 18 / 1
Здравейте,

Можете ли да ми решите тези два счетоводни казуса,който съм прикачила

Благодаря!
Имате някакви конкретни въпроси по решаването или искате наготово да получите отговорите ?
#4 | 08.04.2014, 07:42
Публикации: 135 / 7
Съгласна съм с колегите, че човек все пак трябва да положи усилие да се справи със задачите си. Не съм съгласна обаче с този, който е написал самите задачи и години наред не ги поглежда, за да коригира някои неща в тях като например ДОД по ЗОДФЛ, данъчна и опростена фактура и др.:))
#5 | 08.04.2014, 11:19
Публикации: 14 / 0
Тези задачи са от курса при Башева "Финансово счетоводство" основен курс /УНСС/. Има ги подробно обяснени моделите за решаване в учебника й. Можете да ги видите там и ако имате въпроси да потърсите помощта на колегите. И аз съм съгласна с тях - по-добре се опитайте да ги решите сама, след което да ги обсъдите и така ще разберете тяхната същност, отколкото да чакате готово решение. Силно се съмнявам, че не можете да решите нито една от тях!
А по отношение на това, че информацията е стара - да така е, но когато човек посещава лекции /най-малкото/ тези неща се коментират, пък и стига да искаш можеш да си сверяваш часовника и сам, но това е въпрос на желание.
Успех!
#6 | 09.04.2014, 14:12
Публикации: 3 / 0
може ли да разгледате тази задача,решила съм я ако има някакви грешки да ги оправим и последните две точки не мога да ги съставя

Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група