Смяна на лична карта и АВ

14.04.2015, 14:01 3168 4
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

14.04.2015, 14:01
Публикации: 232 / 4
Здравейте,

Управител на ЕООД е сменило личната си карта през 2013 след обявяване на ГФО, като не са подадени документи за промяна в обстоятелствата( имаше забавяне при обработката на ГФО с около 4 месеца, навярно заради това). Предстои управителят да се омъжи и съответно отново да си смени личната карта (не е сиурно дали ще го направи) след определен приод. Въпросът ми е тази година когато обявява ГФО дали няма да възникне проблем, от това че няма обявена промяна в обстоятелствата за личната карта от 2013?
Могат ли от АВ да наложат глоба?

Лошото е че живее в чужбина и няма много време за реакция.
#1 | 14.04.2015, 14:38
Публикации: 186 / 19
Смяната на лична карта НЕ води до обявяване на промяна в обстоятелствата в ТР
#2 | 14.04.2015, 16:26
Публикации: 2041 / 250
Оставаше и за това да следим и да публикуваме промените и не му виждам края :)
#3 | 14.04.2015, 19:44
Публикации: 273 / 61
В декларацията по чл.13, ал.4 от Закона за търговския регистър си вписва новите данни и няма проблем. Аз от 2010 обявявам ГФО на ЮЛ, на което управителя е с изтекла л.к. без проблем.
#4 | 15.04.2015, 10:10
Публикации: 232 / 4
Ох, олекна ми. Наистина е абсурдно да се променят данните при всяка нова лична карта. Някои хора наистина често си губят документите...
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове