Д1 и Д6

06.05.2015, 17:32 4582 13
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

06.05.2015, 17:32
Публикации: 152 / 1
Назначено лице по ТД от 04.05.2015 г Д1 и Д6 се подават до 25 06 2015 г Нали не бъркам?
#1 | 06.05.2015, 18:16
Публикации: 1869 / 372
Така е ! Не бъркате  :good:
#2 | 06.05.2015, 19:50
Публикации: 6955 / 1020
А какво значи "Назначено от 04.05.2015 г "?  ТД е сключен на 04.05. или лицето е постъпило на работа на 04.05.?
Ако ТД е сключен на 04.05.2015, а лицето е постъпило /ще постъпи ;)/ на работа на 01.06., сроковете на Д1 и Д6 не са такива.

Това Ви го казвам не от любов към спора, а за да Ви напомня, че по-важна е датата на постъпване на работа.
И следващия път задавайте въпросите си по-конкретно.
#3 | 06.05.2015, 19:58
Публикации: 152 / 1
Сключен ТД и постъпил на работа.
#4 | 06.05.2015, 20:48
Публикации: 6955 / 1020
Сключен ТД и постъпил на работа.

Сключен ТД и постъпил на работа в един ден? Силно се надявам да не е така :)
Е, Вие си знаете.
Хубава вечер!
#5 | 06.05.2015, 21:17
Публикации: 3074 / 415
Е, няма особен проблем да е със сключен ТД и постъпил в един и същи ден, стига да са се подплатили добре документално. От 8 до 10 часа сключването и уведомяването може да се свърши преспокойно... е, с някои уговорки :)
#6 | 07.05.2015, 17:33
Публикации: 152 / 1
Нали е на 4 часа.Защо да не може Вече не знам какво да мисля
#7 | 07.05.2015, 17:36
Публикации: 9357 / 1591
Нали е на 4 часа.Защо да не може Вече не знам какво да мисля

Може, защо да не може - важното е да се яви на работа след времето / час и минута / на регистрация на уведомлението към НАП , ако датата на сключване и регистриране на ТД е една и съща.
#8 | 07.05.2015, 17:41
Публикации: 152 / 1
Какво значи подплатили добре?
#9 | 07.05.2015, 17:45
Публикации: 152 / 1
Уведомлението към НАП е регистрирано в 11.50 ч
#10 | 07.05.2015, 17:48
Публикации: 9357 / 1591
Уведомлението към НАП е регистрирано в 11.50 ч

Съобразете това и документирайте, че е започнало работа след часа на регистрация на ТД.  :smile1:
#11 | 07.05.2015, 18:01
Публикации: 9357 / 1591
Какво значи подплатили добре?

"На основание чл.63 ал.4 от КТ страните по този договор удостоверяват,че работникът постъпи на работа на ............2015 г. в.......часа
                 Работодател:.......................                               Работник:.................. "
#12 | 07.05.2015, 18:02
Публикации: 9357 / 1591
"На основание чл.63 ал.4 от КТ страните по този договор удостоверяват,че работникът постъпи на работа на ............2015 г. в.......часа
Работодател:.......................                          Работник:.................. "
#13 | 08.05.2015, 09:12
Публикации: 152 / 1
Благодаря за допълнението,което направихте защото ме улеснихте,тъй като бехме говорили
започването на работа да бъде от началото на месеца.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове