Заплата и МОД

10.05.2015, 11:53 3134 6
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

10.05.2015, 11:53
Публикации: 405 / 10
Може ли лице на втори трудов договор да бъде осигурявано на МОД, а заплатата му да е по висока от МОД, т. е. РЗ -360, МОД -207, 50 лв.?
#1 | 10.05.2015, 12:03
Публикации: 6955 / 1020
Може, само ако по първия ТД е осигурен на 2392,50
#2 | 10.05.2015, 14:27
Публикации: 405 / 10
Може, само ако по първия ТД е осигурен на 2392,50
Не не е и в такъв случай осигуровките са си върху основната заплата не върху мод?
#3 | 11.05.2015, 08:55
Публикации: 309 / 38
Полина аз подкрепям осата. Според мен нейното мнение е правилно.
#4 | 11.05.2015, 12:08
Публикации: 2449 / 269
осигуровките са на по-високото от двете, но не по-малко от МОД
#5 | 11.05.2015, 13:24
Публикации: 309 / 38
КСО чл. 6 ал. 10
#6 | 24.05.2015, 17:21
Публикации: 405 / 10
Благодаря Ви!
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове