СИС и сл бележка по ЗДДФЛ

18.05.2015, 11:13 2245 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

18.05.2015, 11:13
Публикации: 9 / 0
БАЛАНС КОНСУЛТ ЕООД
Плащаме тримесечно наем на Ф.Л. - може ли да издавам сметката на тримесечие и в края на годината една служебна бележка?
#1 | 18.05.2015, 12:31
Публикации: 628 / 92
Може, но освен това се подава Д55 за съответното тримесечие и Д73 годишно
#2 | 18.05.2015, 13:44
Публикации: 9 / 0
БАЛАНС КОНСУЛТ ЕООД
Да, декларацията по чл. 55 я подавам, просто мисълта ми беше, че служ. бележка им трябва за ГДД и защо да я пиша по тримесечия. Благодаря.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група